Bohemia kieliszki, karafki szklanki, owocarki - Kowmi S.C. Hurtownia szkła i ceramiki Skład Fabryczny Zakładów Ceramicznych Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

Asortyment > Kryształy

Sprzedaż wyrobów kryształowych z czeskiej huty Bohemia


Owocna współpraca z hutą w Zawierciu

Kowmi to nie tylko hurtownia ceramiki i sklep internetowy z wyrobami ceramicznymi, ale także dystrybutor wielu innych, przydatnych w domu elementów wyposażenia. Dużą część naszej oferty stanowią również między innymi wyroby z drewna, wyroby ze szkła, a także wyroby kryształowe. Sprzedaż tych ostatnich cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Najczęściej są to osoby, które szukają stylowego wyposażenia salonu. Wiadomo, że wszelkie wyroby ze szkła kryształowego przyciągają wzrok właśnie za względu na swoją estetykę. Nie mogliśmy sobie znaleźć lepszego partnera niż Huta Szkła w Zawierciu, która od lat dostarcza solidnie i bardzo ciekawie wykonane wyroby ze szkła, a także umożliwia nam prowadzenie usługi sprzedaży wyrobów kryształowych.

Dobry partner to połowa sukcesu

To, co najbardziej cenimy w dostarczanych od klientów produktach, to tradycyjne wykonanie, które jednak nie przeszkadza w proponowaniu coraz to nowszych estetycznie rozwiązań. Szklanki, karafki, wazony, kieliszki – wszystko to zachwyci gości Państwa domu, jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z naszej propozycji. Nasza sprzedaż wyrobów kryształowych obejmuje wiele różnych artykułów. Jeżeli przedstawicie nam Państwo swoje propozycje, to będziemy w stanie znaleźć takie wyroby ze szkła kryształowego, które spełnią Wasze oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej propozycji, a także do kontaktu.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego

Polityka prywatności