O nas - Kowmi S.C. Hurtownia szkła i ceramiki Skład Fabryczny Zakładów Ceramicznych Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyroby ze szkła i wyroby ceramiczne – o nas


Poznaj Kowmi!

Od wielu lat troszczymy się o potrzeby naszych klientów, wyposażając ich domy w unikalne wyroby szklane i dopasowane wyroby ceramiczne. Staramy się, by nasza firma zaspokajała wszystkie Państwa potrzeby dotyczące ceramiki. Pomożemy zarówno tym, którzy cenią praktyczność (posiadamy na przykład garnki ceramiczne), jak i miłośnikom elegancji i wyjątkowego wzornictwa (przez bogaty wybór ceramiki artystycznej). W pracy ważna jest dla nas elastyczność, dlatego naszą hurtownię ceramiki, działającą od 1993 r., rozbudowaliśmy o bardzo ważną sprzedaż detaliczną. Zapraszamy także do zakupów na naszym nowo uruchomionym, posiadającym na przykład produkty Ceramiki Bolesławiec, sklepie on-line. Cały czas uzupełniamy pozycje asortymentowe, aby sprostać wymaganiom każdego z naszych klientów.

Ceramika z KOWMI na Facebook

Dodatkowo wyroby ceramiczne Kowmi możesz znaleźć także na Facebooku. Odwiedź nasz fanpage, kliknij "Lubię to" i dołącz do nas! Adres:www.facebook.com/kowmi.upominki

W zakładce zdjęcia prezentujemy cały wachlarz naszego towaru, a w zakładce linki – porady Kowmi! Zapraszamy! Bądź na bieżąco z oferowanym przez nas asortymentem i śledź najnowsze modele wyrobów ceramicznych, wśród których nie brakuje ceramiki dekoracyjnej.

W zakładce linki: Porady KOWMI! ZAPRASZAMY! Bądź na bieżąco z oferowanym przez nas asortymentem


Dnia 23 grudnia 2009 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu i hurtowni KOWMI w nowej siedzibie firmy. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie!
Rok 2008/2009 Niepołomice - budowa 

A co było wcześniej?


Firma Kowmi działa na rynku polskim od 1993r. prowadząc sprzedaż jako hurtownia ceramiki, a od niedawna także sklep z elementami detalicznymi. Jest to efekt kierowanych do nas próśb klientów, którzy szukali odpowiedniego dystrybutora tych artykułów.

Od początku w Kowmi za główny cel stawiamy sobie zadowolenie i satysfakcję klienta i tak pozostało do dzisiejszego dnia. Na zdjęciu widoczny nasz pierwszy firmowy kubek.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego

Polityka prywatności