O nas - Kowmi S.C. Hurtownia szkła i ceramiki Skład Fabryczny Zakładów Ceramicznych Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyroby ze szkła dostępne dla wszystkichOd wielu lat troszczymy się o potrzeby naszych klientów, wyposażając ich domy w unikalne wyroby szklane i ceramiczne. Staramy się, by Kowmi było firmą zaspokajającą wszelkie Państwa potrzeby. Pomożemy zarówno tym, którzy cenią praktyczność, jak i miłośnikom elegancji i wyjątkowego wzornictwa. Jesteśmy elastyczni, dlatego naszą hurtownię działającą od 1993 r. poszerzyliśmy również o sprzedaż detaliczną. Zapraszamy także do zakupów na naszym nowo uruchomiony sklepie on-line( www.kowmi.pl ). Cały czas uzupełniamy pozycje asortymentowe, aby sprostać wymaganiom każdego z naszych klientów.

Ceramika z KOWMI NA FB


Dodatkowo Kowmi możesz znaleźć także na Facebooku. Odwiedź nasz fan-page na Facebooku, kliknij "Lubię to" i dołącz do nas!Adres: www.facebook.com/kowmi.upominki

W zakładce zdjęcia prezentujemy cały wachlarz naszego towaru, a w zakładce linki – porady Kowmi! Zapraszamy! Bądź na bieżąco z oferowanym przez nas asortymentem i śledź najnowsze modele wyrobów ceramicznych.

W zakładce linki: Porady KOWMI! ZAPRASZAMY! Bądź na bieżąco z oferowanym przez nas asortymentem


Dnia 23 grudnia 2009 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu i hurtowni KOWMI w nowej siedzibie firmy. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie!
Rok 2008/2009 Niepołomice - budowa 

A co było wcześniej?

Firma KOWMI działa na rynku polskim od 1993r. prowadząc sprzedaż hurtową.

Ze względu na kierowane do nas prośby klientów detalicznych obecnie został otwarty dodatkowo sklep firmowy.

Od początku w Kowmi za główny cel stawiamy sobie zadowolenie i satysfakcję klienta i tak pozostało do dzisiejszego dnia. Na zdjęciu widoczny nasz pierwszy firmowy kubek.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego