O produkcie - Kowmi S.C. Hurtownia szkła i ceramiki Skład Fabryczny Zakładów Ceramicznych Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

Asortyment > Ceramika Bolesławiec

Ceramika Bolesławiec – sklep online


O produkcie od uznanego producenta

Nasza firma jest Składem Fabrycznym Zakładów Ceramicznych Bolesławiec. Zakłady Ceramiczne Bolesławiec Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ręcznie zdobionej ceramiki bolesławieckiej. Tradycja Zakładów Ceramiki Bolesławiec sięga do działającej w XIX fabryki Reinhold&Co.


 Posiadamy w swojej ofercie bardzo zróżnicowane wyroby ceramiczne. Jednymi z nich są naczynia ceramiczne w tradycyjnych dekoracjach stempelkowych składające się z pawich oczek, kropek czy kresek które są dostępne w stałej ofercie naszej firmy.

Z kolei odpowiadając na współczesne trendy Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC”a zarazem  firma Kowmi proponujemy nowe kolekcje naczyń w unikalnych, ręcznie malowanych wzorach.

Ręczne wykonanie

Z kolei odpowiadając na współczesne trendy Zakłady Ceramiczne Bolesławiec, a zarazem firma Kowmi proponujemy nowe kolekcje naczyń w unikalnych, ręcznie malowanych wzorach. Ceramika dekoracyjna to dział produktów, który dodaje do wnętrz wyjątkowe elementy, poprawiające przede wszystkim estetykę.
Wśród proponowanych Państwu wyrobów ceramicznych, oferujemy również naczynia w jednobarwnych szkliwach. Oferta ta jest kierowana głównie do restauracji i karczm. Najbardziej popularnym kolorem szkliw jest kolor brązowy lub piaskowy. Ceramika dekoracyjna to dział produktów, który dodaje do wnętrz wyjątkowe elementy, poprawiające przede wszystkim estetykę.


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zakłady Ceramiczne Bolesławiec gwarantują całkowite bezpieczeństwo naczyń ceramicznych w kontakcie z żywnością z racji braku szkodliwych substancji w masie i w szkliwach. Wszystkie naczynia mogą być używane w zmywarkach, w kuchenkach mikrofalowych oraz w lodówkach do przechowywania żywności.
Do zapiekania w tradycyjnych piekarnikach w temp. 280ºC oraz do podgrzewania na płytach elektrycznych przeznaczone są naczynia ceramiczne z tzw. ryflowanym dnem.

 
Strona główna | Asortyment | Kontakt | Napisz do nas | Sklep on-line | Wirtualny spacer | Nasze Certyfikaty | O nas | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego

Polityka prywatności