Huta Szkła Zawiercie kieliszki, karafki, wyroby kryształowe - Kowmi S.C. Hurtownia szkła i ceramiki Skład Fabryczny Zakładów Ceramicznych Bolesławiec

Idź do spisu treści

Menu główne:

Asortyment > Kryształy

Sprzedaż wyrobów kryształowych z huty Szkła Zawiercie


Huta Szkła Zawiercie

Chociaż naszym głównym partnerem jest Ceramika Bolesławiec, a my największy nacisk kładziemy na propozycję sprzedaży wyrobów ceramicznych, to posiadamy także rozbudowaną propozycję innych artykułów. Klienci mogą skorzystać na przykład z opcji sprzedaży wyrobów kryształowych czy też innych, dających nam duże perspektywy, wyrobów ze szkła. Chociaż szkło ma pewne techniczne wady (w tym miedzy innymi deformuje się pod wpływem relatywnie niskich temperatur i jest podatny na uszkodzenia mechaniczne), to estetycznie jest bardzo mile widziany w każdym pokoju osoby dbającej o szczegóły.

Rozbudowane możliwości

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane wyroby ze szkła, które dzięki swojej wyjątkowej estetyce sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Podobnie jak jest to w przypadku wyrobów ceramicznych, klienci dostają bardzo dużo możliwości wyboru. Posiadamy maselczniki, wazony, karafki, kieliszki, a także wiele innych. Jednocześnie prosimy o sygnalizowanie nam swoich potrzeb. Dzięki współpracy z uznanymi na rynku producentami wyrobów ze szkła, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo różne wyposażenie do kuchni i pokojów. Różne wzory, różne wielkości – różnorodne artykuły sprawią, że z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.

Kontakt

W zakresie wyrobów ze szkła współpracujemy między innymi z Hutą Szkła w Zawierciu. Firma ta jest dobrze znana nie tylko fanom wyrobów ze szkła, ale także tym, którzy korzystają z naszej propozycji sprzedaży wyrobów kryształowych. Zachęcamy do sprawdzenia proponowanych przez nas materiałów.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego

Polityka prywatności